WhatsApp’ta grup yöneticileri için yeni özellik geliyor!

whatsapp-yeni-ses-ozelliklerini-test-ediyor

Geçtiğimiz yıllarda Meta (Facebook) tarafından satın alınarak süreç içerisinde yeniliklere kavuşan WhatsApp, son aylarda özellikle beta kullanıcılarıyla devam ettiği testleri sürdürüyor. WhatsApp, şimdi de grup yöneticilerinin işini kolaylaştırabilecek bir yeniliği Google Play Android Beta kullanıcılarıyla test etmeye başladı.

WhatsApp, grup yöneticilerine yeni bir yetki veriyor

Dünyanın en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, son aylarda özellikle beta kullanıcılarına sunduğu özellikleri sıklaştırdı. WhatsApp, şimdi de grup yöneticilerinin işini kolaylaştırabilecek bir yeniliği Google Play Android Beta kullanıcılarıyla test etmeye başladı.

WhatsApp’ın beta kullanıcılarıyla denediği yeni özellikl

birlikte, artık grup yöneticileri, grup içerisindeki katılımcıların attığı herhangi bir mesajı herkesten silebilecek. WBetaInfo tarafından rapor edilen bu özellik sayesinde, WhatsApp grup yöneticileri daha fazla yetkiye sahip olacak ve grupların daha nezih bir hale getirilmesi söz konusu olacak.

Eğer sizler de WhatsApp için gelen en güncel yeniliklere erişmek istiyorsanız, Google Play Beta Programı‘na kaydolmanız gerekiyor.

Bunun için buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Ancak bir süredir, WhatsApp Messenger uygulamasının test programı, katılabilecek maksimum test kullanıcısı sayısına ulaştığı için yeni kullanıcı kabul etmiyor. Bu anlamda farklı zamanlarda sayfayı yenileyerek tekrar denemeniz gerekecektir.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.