WhatsApp masaüstü sürümü kararıyor! İşte yenilikler

WhatsApp pek çok güncelleme sunuyor. En son büyük değişiklikler ile gelen mobil sürümüyle birlikte WhatsApp masaüstü kullanan kullanıcılar da unutulmuyor. Uygulamanın masaüstü güncellemesi geldi. WhatsApp masaüstü güncellemesi sayesinde kullanıcılar bazı yeniliklere kavuşacak işte yeni gelen özellikler ve detaylar:

WhatsApp masaüstü güncellemesi ile karanlık mod özelliği geliyor

WhatsApp, şimdi de masaüstünü güncelliyor. Bu güncelleme ile birlikte WhatsApp’ın masaüstü uygulaması karanlık mod veya bir diğer adıyla koyu tema sunuluyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar artık çıkartmalar özelliğinin daha özgür bir versiyonunu WhatsApp masaüstü tarafında da kullanabilecekler.

WhatsApp, 2.2049.8 sürümüyle birlikte yeni özellikler kazanıyor. Bu sayede tasarım çehresinin değiştiği popüler uygulamanın mobil tarafta sevilen özellikleri artık masaüstü tarafa taşınıyor.

WhatsApp-masaustu-guncellemesi-02

Geçen yıldan beri binlerce uygulamanın ve oyunun arayüzünde görmeye alışık olduğumuz karanlık mod özelliği WhatsApp’ın mobil sürümünde hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanılabilir durumdaydı. Masaüstü tarafında da pek çok uygulamanın karanlık mod özelliğini sunmasıyla birlikte WhatsApp’tan da böyle bir atılım bekleniyordu. Beklenen adım geldi ve yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar WhatsApp masaüstü sürümünü karartabiliyor.

WhatsApp’ın telefonlarda en çok sevilen özelliklerinden birisi olan çıkartmalar masaüstü sürümde bulunsa da sadece varsayılan çıkartmalar kullanılabiliyordu. Yeni güncelleme ile birlikte çıkartmalar çeşitleniyor. Yani bu da demek oluyor ki; daha fazla seçeneğiniz olacak.  geliyor. Bu sayede konuşmalarınız daha eğlenceli ve keyifli hale gelecek.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.