Spotify yeni arayüz güncellemesi ile geliyor!

Spotify, mobil uygulaması için içerik keşfini kolaylaştıracak ve en sevdiğiniz içeriğe hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayacak yeniden tasarlanmış bir arayüz sunuyor. Kullanıcı, yeni ana ekranın üst kısmında altı çalma listesine erişebilecek.

 

Spotify yeni arayüz güncellemesi ile neler sunuyor?

Zaman zaman yayınladığı güncellemelerle kullanıcı deneyimini iyileştiren Spotify, en yeni güncellemesini de kullanıcılarla buluştur. Peki bu güncellemede bizleri neler bekliyor?

Son zamanlarda tekrar tekrar dinlediğiniz albümler, egzersiz sırasında dinlediğiniz çalma listesi, her sabah yayınladığınız podcast ve daha fazlası burada olacak. En üstteki içerik önerisi günün saatine ve dinleme alışkanlıklarınıza bağlı olarak değişecek. Kullanıcılar uygulamayı başlattıldığında, günün belli saatlerinde “Günaydın”, “İyi Günler” veya “İyi Akşamlar” ile selamlandığını görecekler.

Spotify yeni arayüz güncellemesi ile bizlerle

Önerilerin altında “Sizin için” ibaresiyle podcast, içerik önerileri ve daha fazlasını bulacaksınız. Yeni kullanıcı arayüzü, indirilebilir durumda. Burada bir hatırlatma yapmakta fayda var; Güncellemeyi görmek için Spotify kullanıcılarının, hesaplarıyla ilişkili en az 30 günlük müzik geçmişine sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.