Hakkımızda

BASİT AMA ETKİLİ ÇÖZÜMLER_

Neler Yapıyoruz ?_

Sosyal Medya
Reklamları

Sosyal medya platformlarının (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Snapchat vb.) reklamverenlere sağladığı tüm hedeflemelerden yararlanıp markalarımızın amaçlarına uygun olarak reklam kampanyalarını yürütüyoruz. Tüm bu platformlarda reklamlarınızı üst düzey yetkinliklere sahip çalışma arkadaşlarımızla kurgular, takip eder ve optimize ederken global ekiplerden en üst seviyede iç görüler ve destekler alıyoruz.

Programatik

Dijital Dünya’nın yeni satın alma biçimi olan ,envanterlerin otomatik olarak akıllı bir şekilde alınıp satılabildiği sistemin adı olan Programatik ile demaografik ,cihaz ve hedef kitle bazlı bir çok mecrada (TV, Web, App, Outdoor ,Audio ) ilgili kullanıcıya Markanızın ilgili içeriğini göstermenizi sağlıyoruz.

Raporlama &
Analiz

Reklam ve diğer kaynaklardan gelen tüm verileri analiz ediyor ve gelişmiş teknolojiler ile size raporluyoruz. Raporlama otomasyonuna önem veriyor ve bu konuda düzenli olarak geliştirmeler yapıyoruz. Veri analizi birimimiz ile mevcut ve gelecek verinizi analiz ediyor, bu verileri reklam faaliyetlerinde yeniden kullanılmak üzere işliyoruz.

Google
Reklamları

Sürdürülebilir ve uzun soluklu Google stratejileri oluşturuyor ve markanızı Google reklamları ile büyütüyoruz. Sertifikalı uzmanlarımızla Google bünyesindeki tüm yenilikleri takip ediyor ve markanız ile birlikte başarı hikayeleri yaratıyoruz. Google reklamlarıyla bağlantılı tüm Google ürünlerini de yetkin ve etkin bir biçimde kullanıyor ve bu bilgi birikimden sizi faydalandırıyoruz.

Dijital
Medya Planlama ve Satınalma

Marka amacınıza, hedef kitlenize ve briefinize en uygun siteleri, satın alma biçimlerini ve reklam modellerini belirliyor ve sizin adına en rekabetçi fiyatlarla satın alımlar yapıyoruz. Tüm bu süreçleri tarafsız ve global ad server ile takip ediyor ve size istediğiniz periyotlarda raporluyoruz.

Seo

Web sitenizin arama motorlarına ait son güncellemelere göre organik olarak en üst konumlarda çıkması için gereken hem site içi hem site dışı optimizasyonları tespit ediyor, uygulanan optimizasyonların sonuçlarını takip ediyor ve size raporluyoruz. Böylece hem kaliteli trafiğinizi artıyor hem de reklam harcamalarınıza dolaylı yoldan katkıda bulunuyoruz.

TEAM_

Founder

Oytun Akgündüz

Director Of Digital Media

Enes Yeşildaş

Digital Media Group Manager

Emrah Göktaş

Account Supervisor

Atike Tokat

Account Supervisor

Sibel Coşar

Performance Marketing Supervisor

Onur Aşkın

BD Director

Suat Torun

Performance Marketing Executive

Gizem Koraltan

melike_gazioglu

Planning & Operation Executive

Melike Gazioğlu

Performance Marketing Executive

Faruk Türken

tugrul_piltan

Performance Marketing Executive

Tuğrul Piltan

gozde_tokat

Sr. Planning & Operation Executive

Gözde Tokat

mustafa_durna

Performance Marketing Executive

Mustafa Durna

onur_karatas

Performance Marketing Executive

Onur Karataş

gozdenur_bozan

Performance Marketing Executive

Gözdenur Bozan

Creative Designer

Doğa Sili

Programmatic Supervisor

Ertuğ Emenli

Jr. Programmatic Executive

Doğukan Coşar

Jr. Performance Marketing Executive

Doruk Şengül

Accountant Manager

Emrah Erdoğdu

Accountant Specialist

Bilal Taşdemir

Jr. Performance Marketing Executive

İrem Bacak

baki_cirakk

Sr. Digital Analyst

Baki Çırak

bahattin_yaylagül

SR. Seo Executive

Bahattin Yaylagül

Emre

Talent Programme

Emre Can Özgüven

Talent Programme

Öykü Üzümcü

2015 başında kurulan Digital House olarak; performans pazarlama, dijital medya planlama, veri analizi ve raporlama konusunda hizmek vermekteyiz.

30 kişiyi aşkın tecrübeli, dinamik ve alanında uzman ekibimizle birçok farklı sektörden iş ortağımızın reklam stratejilerini oluşturuyor, büyümelerine ve gelişmelerine katkı sağlıyor ve bununla gurur duyuyoruz.

Sürdürülebilir ve uzun soluklu yolculuklara çıkıyor ve başarının bununla geleceğine inanıyoruz.

Ajans olarak pazarlama otomasyonu için geliştirmeler yapıyor, son teknolojileri ve trendleri takip ediyor ve size en uygun olanları stratejilerinize ekliyoruz.

Sizin de marka yolculuğunuza katkı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.