Galaxy S20 ailesinin Türkiye fiyatı belli oldu!

Galaxy S20 ailesinin Türkiye fiyatı belli oldu!

Samsung Unpacked etkinliği ile birlikte Galaxy Z Flip ve yeni Galaxy S20 ailesini tanıttı. Donanım ve tasarım özellikleriyle dikkat çeken yeni Galaxy ailesinin tüm detayları netleşti. Şimdi de Galaxy S20 serisi Türkiye fiyatı belli oldu. Galaxy S20 Plus Türkiye fiyatı ve Galaxy S20 Ultra Türkiye fiyatı şaşırttı!

Galaxy S20 Türkiye fiyatı belli oldu!

Samsung Unpacked etkinliği ile birlikte Galaxy Z FlipGalaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra tanıtıldı. Bununla birlikte Galaxy Buds Plus gibi teknolojilerin de tanıtıldığı etkinlikte, yeni Galaxy ailesi kullanıcıları heyecanlandırdı. Özellikle kamera tarafında dikkatleri üstüne toplayan S20 serisinin özellikleri ve fiyatı da belli oldu.

Şimdi gelen açıklamayla birlikte da 12 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında ön siparişe açılacak Galaxy S20 serisinin Türkiye fiyatı da belli oldu. Standart modellerin fiyat listesi ise şu şekilde;

Samsung Galaxy S20 – 7799 TL

Samsung Galaxy S20 Plus – 9299 TL

Samsung Galaxy S20 Ultra – 11999 TL

Ön sipariş kampanyası çerçevesinde Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra siparişi veren ve kampanya koşullarını sağlayan tüketiciler satış fiyatı 899 TL olan Galaxy Buds Plus’a ücretsiz bir şekilde sahip olacak.

Aslında tasarımı ve donanım özellikleri ile dikkatleri üstüne toplayan yeni Galaxy S20 ailesinin fiyatları da beklenenden daha uygun olarak yorumlandı.

Kaynak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.